Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca ds. Nieruchomości

(Poznań, Poznań, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

ManBase &#8211; innowacyjna firma wspierająca procesy rekrutacyjne, dla swojego Klienta, lidera na polskim rynku nieruchomości, świadczącego usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz doradztwa finansowego, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejscem pracy jest jeden z oddziałów w następujących miastach: Białystok, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Sosnowiec, Tychy, Warszawa, Wrocław lub Zabrze

ZADANIA
&#183; aktywne doradztwo oraz kompleksowa obsługa klientów
&#183; pozyskiwanie nowych klientów
&#183; opieka nad klientem
&#183; obsługa przypisanych doradcy dotychczasowych klientów firmy
&#183; doradztwo w zakresie kupna i sprzedaży nieruchomości

WYMAGANIA
Poszukujemy dynamicznych kandydatów, którzy:
&#183; posiadają ponadprzeciętne umiejętności komunikacyjne oraz autoprezentacji
&#183; doskonale organizują swoją pracę
&#183; są zmotywowani do pracy i nastawieni na realizację celów
Znajomość branży i rynku nieruchomości będzie atutem

OFERTA
&#183; niezbędne do pracy narzędzia (telefon oraz laptop)
&#183; bogata oferta szkoleń
&#183; możliwość rozwoju zawodowego
&#183; wstępne szkolenia oraz wdrożenie do pracy przez okres 3 tygodni
&#183; bogata oferta świadczeń pozapłacowych (m.in. darmowa opieka medyczna)
&#183; atrakcyjny system prowizyjny (podstawa + prowizja za wyniki)
&#183; praca w oddziale firmy

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy, prosimy o przesłanie aplikacji do dnia 1 sierpnia 2012 r. Z kandydatami będziemy kontaktować się droga mailową do dnia 2 sierpnia 2012r.

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl