Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca ds Finansowych

(Warszawa, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 

Obowiązki
Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za Kontakt z Klientem, nawiązywanie długoterminowych relacji oraz dobór rozwiązań do potrzeb Klientów.

Wymagania
- ponad przeciętne predyspozycje interpersonalne
- doświadczenie w pracy
- doświadczenie w sprzedaży conajmniej roczne
- jeżeli nie masz doświadczenia w finansach, nie masz doświadczenia w kontaktach z Klientem (otrzymasz profesjonalne przygotowanie od doświadczonej kadry zarządzającej)

Oferujemy
- prace ze świetnymi ludźmi w zespole
- określoną ścieżkę kariery poziomej i pionowej
- wysokie wynagrodzenie
- bogatą ilość szkoleń

Firma
Firma AZ Finanse S.A. to możliwość wyboru dla Klienta oferty z ponad 60 firm, z ponad 500 produktów.
Mając ogromny wybór dla Klienta to Ty będziesz wiedział co jest dla niego najlepsze, to Ty masz możliwość bycia prawdziwym doradcą a nie tylko sprzedawcą.
Często problemem osób pracujących w doradztwie jest brak możliwości wyraźnego zwiększenia ilości Klientów. My w AZ Finanse S.A. mamy na to bardzo dobre, nowatorskie rozwiązanie na rynku, z którego będziesz także Ty mógł korzystać.

Kontakt
Proszę o przesłanie CV na meila w temacie meila proszę podać nr. ref.: of/tp


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl