Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca Klienta w obszarze finansów osobistych

(Leszno, Rawicz, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 

ING Usługi Finansowe S.A. to jedna z największych firm z branży finansowo-ubezpieczeniowej w Polsce. Działamy już od 15 lat. Zaufało nam już 3 miliony klientów OFE oraz 650 tyś klientów indywidualnych - jesteśmy liderem na rynku Polskim.
ING Usługi Finansowe Oddział w Lesznie organizuje rekrutację osób na stanowisko:
Przedstawiciel ING w obszarze Finansów Osobistych
Nr referencyjny: LE ra 02 2011
Poszukujemy ambitnych, dojrzałych osób, które nie boją się pracy z ludźmi i lubią podejmować wciąż nowe wyzwania a także osób, które chcą pracować i realizować swoją karierę zawodową w jednej z najlepszych instytucji finansowych w Polsce i na świecie.


Wymagania:
§ wykształcenie min. średnie &#8211; preferowane wyższe oraz niekaralność
§ predyspozycje osobiste: łatwość w nawiązywaniu kontaktów, otwartość na wyzwania, umiejętność pracy w zespole, wysokiej kultury osobistej, kreatywności
§ orientacja na rezultat
§ doświadczenie w usługach finansowych będzie dodatkowym atutem
§ akceptacja kontaktu z klientem jako sposobu na zarabianie pieniędzy

Oferujemy:
§ współpracę z dynamicznie rozwijającą się firmą
§ szeroką gamę produktów finansowych
§ motywacyjny system zarobków
§ elastyczny czas pracy
§ stałe podnoszenie kwalifikacji poprzez nowoczesny system szkoleń
§ atrakcyjną ścieżkę kariery zawodowej
§ specjalny program wdrożeniowy wspierający przez pierwsze 12 m-cy pracy wraz z dodatkowym wsparciem finansowym w pierwszym roku pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego,
wraz z podanym numerem referencyjnym na adres: adam.swiatkiewicz@ingfinanse.pl. Prosimy o załączenie następującej klauzuli: :&#8221; Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonych dokumentach oraz pozyskanych w toku przeprowadzanych testów psychologicznych/ testów umiejętności i predyspozycji zawodowych/ dla celów związanych z procesem rekrutacji prowadzonym przez ING Usługi Finansowe S.A. Niniejsza zgoda obejmuje również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w przyszłości o ile nie zmieni się cel przetwarzania. Zostałem/łam poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do przetwarzanych danych osobowych oraz prawie do ich poprawiania. Administratorem danych osobowych wykorzystywanych w procesie rekrutacji kandydatów jest ING Usługi Finansowe S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Ludnej 2.

Uprzejmie informujemy, że firma nie zwraca przesłanych dokumentów
oraz zastrzega sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl