Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca Klienta- Wieluń

(Wieluń, Wieluń, )

Pośrednictwo Finansowe &#8222;Kredyty-Chwilówki&#8221; Sp. z o.o. to znana marka i sprawdzony pracodawca. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie na rynku usług finansowych zaowocowały silną pozycją naszej Firmy. Jesteśmy skuteczni i wciąż się rozwijamy. Nasz sukces to efekt pracy zespołu ludzi, którzy to co robią traktują z pasją i zaangażowaniem. Dlatego wykorzystaj tą okazję i dołącz do naszego zespołu! Wyślij swoją aplikację na stanowisko:

Doradca Klienta
Miejsce pracy: Wieluń

Zakres obowiązków:

Doradztwo i obsługa klienta w zakresie usług finansowych.
Budowanie i utrzymanie relacji z klientem.
Współtworzenie atmosfery i praca w zespole doradców klienta.
Realizowanie powierzonych zadań w placówce.
Promocja biura i dbanie o wizerunek Firmy.

Wymagania:

Umiejętność nawiązania i utrzymania relacji z Klientem.
Wykształcenie min. średnie.
Umiejętność doprowadzania spraw do końca, orientacja na cel.
Zdolność rozpoznawania potrzeb klienta.
Praktyczna znajomości technik sprzedaży.
Umiejętność sprawnej organizacji czasu i pracy.
Znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych.

Oferujemy:

Bezpieczeństwo i stabilizację dzięki umowie o pracę.
Interesującą pracę w pewnej i znanej Firmie.
Możliwość rozwoju dzięki bogatemu pakietowi szkoleń.
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników.
Przyjazną atmosferę w zespole ciekawych i otwartych ludzi.

Jeśli spełniasz nasze wymagania i jesteś zainteresowany/a tym, co jesteśmy w stanie Ci zaoferować, nie czekaj ani chwili dłużej! Prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV i list motywacyjny. Być może to miejsce czeka właśnie na Ciebie!

W aplikacji CV proszę zamieścić następującą klauzulę: &#8222;Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji&#8221;.