Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca Klienta- Ubezpieczenia

(Warszawa, Warszawa, )

Nasz Klient, to największa w Polsce instytucja bankowa. Poszukuje do swojego prężnie rozwijającego się oddziału w Warszawie, kreatywnych osób, których zadaniem będzie sprzedaż produktów ubezpieczeniowych Banku do Klienta Indywidualnego.
Doradca Klienta &#8211; Ubezpieczenia (sprzedaż)
Warszawa

Nr Ref: WAC10BPDK

Chcesz zdobyć doświadczenie w pracy w dużej, nowocześnie zarządzanej firmie?
Chcesz uczestniczyć w ciekawych szkoleniach?
Chcesz pracować w zespole młodych ludzi z pozytywną energią?

Zakres obowiązków:

Oferowana praca polega na sprzedaży produktów ubezpieczeniowych, oferowanych przez Bank Klientom Indywidualnym.

Profil kandydata:
wiek: bez znaczenia
wykształcenie: minimum średnie maturalne, mile widziani studenci
niekaralność
podstawowa znajomość programów MS Word, MS Excel, oraz środowiska internetowego (konieczność raportowania)
doświadczenie: mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych, ubezpieczeniowych, OFE ale nie jest to koniecznym warunkiem podjęcia współpracy

Cechy osobowości wymagane:
komunikatywność
etyka
wysoki poziom motywacji
konsekwencja w działaniu
systematyczność

Oferujemy:
możliwość zdobycia doświadczenia w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
wieloetapowe szkolenia produktowe
atrakcyjne formy wynagrodzenia oraz systemy motywacyjne uzależnione od efektywności
możliwość pracy w elastycznych godzinach
praca w młodym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres
a.wykretowicz@jobfinder.pl
Telefon kontaktowy: 0 22 862 72 50
Prośba o dodanie w temacie wiadomości numeru referencyjnego:

Na CV bardzo proszę o umieszczenie klauzuli:

&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)&#8221;