Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca Klienta MSP

(Kielce, Kielce, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Inicjatywa Mikro Sp. z o.o.
&#8222;Zwycięska Drużyna, Zawsze W Ofensywie&#8221;
Jesteśmy stabilną instytucją finansową, częścią międzynarodowego holdingu finansowego CEE Microfinance, działającą od 15 lat na polskim i europejskim rynku. Finansowanie naszych Klientów opieramy min. na środkach Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju oraz Europejskiego Funduszu Inwestycyjnego oraz na kapitałach własnych holdingu wspierając rozwój przedsiębiorczości jako formy aktywnego przeciwdziałania bezrobociu i rozwoju lokalnego, poprzez stworzenie dostępu do środków finansowych dla małych i średnich firm oraz osób rozpoczynających działalność gospodarczą.
Jeśli chcesz rozpocząć lub kontynuować karierę w firmie mającej w perspektywie globalny wzrost o zasięgu międzynarodowym i dołączyć jako jedna/jeden z pierwszych do naszego Zespołu zapraszamy do wykonania pierwszego kroku i przystąpienia do rekrutacji na stanowisko:

Doradca Klienta Sektora MSP

Miejsce pracy: Kielce Nr ref.: DORADCA Kielce/2012

Opis stanowiska:
Zadaniem osób zatrudnionych na tym stanowisku będzie:
&#8226; Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów (sektor MSP), utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami firmy
&#8226; Współpraca z lokalnymi organizacjami i stowarzyszeniami Przedsiębiorców mająca na celu promocję misji firmy, jej produktów oraz dotarcie do dużej liczby potencjalnych Klientów
&#8226; Zindywidualizowane doradztwo w zakresie doboru najlepszej formy sfinansowania planów rozwoju lub bieżących potrzeb potencjalnych Klientów
&#8226; Pełna obsługa Przedsiębiorców związana z udzielonymi pożyczkami
&#8226; Monitorowanie rynku produktów finansowych i wpływanie na kształt oferowanych produktów przez Inicjatywę Mikro
&#8226; Współpraca z Działem Analiz Kredytowych w zakresie zatwierdzania pożyczek
Wymagania:
&#8226; Komunikatywność oraz efektywna organizacja pracy
&#8226; Zaangażowanie i rzetelność w stosunku do powierzonych zadań
&#8226; Zainteresowanie rynkiem usług finansowych, analizą finansową przedsiębiorstw, sprzedażą
&#8226; Wysoka kultura osobista i zawodowa
&#8226; Doświadczenie w sektorze usług doradczych, prowadzeniu działalności gospodarczej, sektorze usług finansowych mile widziane
Oferujemy:
&#8226; Zatrudnienie na pełny etat
&#8226; Szkolenie produktowe i sprzedażowe
&#8226; Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz część uzależnioną od wyników
&#8226; W przypadku konieczności wykorzystywania własnego samochodu &#8211; zwrot kosztów i amortyzacji
Jeśli uważasz, że jesteś właściwą osobą na to stanowisko wyślij CV oraz list motywacyjny (z dopisanym odpowiednim nr referencyjnym) na adres plondo@inicjatywamikro.pl
Jednocześnie zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."