Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca Klienta Euro Bank S.A. Dzierżoniów

(Dzierżoniów, Dzierżoniów, )

Witajcie, poszukujemy kandydatów na stanowisko Doradcy Klienta w naszym oddziale w Dzierżoniowie
Jeżeli jesteś osobą otwartą na wyzwania, łatwo nawiązujesz kontakty z innymi ludźmi i lubisz uczyć się nowych rzeczy &#8211; jest to praca dla Ciebie!

Zadania:
&#8226; sprzedaż produktów bankowych
&#8226; realizacja indywidualnych planów sprzedaży
&#8226; prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania klientów (telemarketing, spotkania z klientami)
&#8226; wstępna weryfikacja wniosków kredytowych
Wymagania:
&#8226; doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą usług
&#8226; mile widziane doświadczenie w telemarketingu lub doradztwie finansowym
&#8226; dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
&#8226; wysokie zdolności komunikacyjne
&#8226; nastawienie na budowanie pozytywnych relacji z klientami
&#8226; wiedza na temat produktów bankowych będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
&#8226; pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę w oddziale bankowym
&#8226; stałe wynagrodzenie uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym
&#8226; przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego w strukturach Departamentu Sprzedaży
&#8226; prywatną, bezpłatną opiekę medyczną
&#8226; profesjonalne, bezpłatne szkolenia
Zainteresowane ofertą osoby zapraszamy do przesłania aktualnego CV poprzez stronę internetową eurobank.pl -> zakładka "Kariera"

Lub za pomocą poniższego formularza aplikacyjnego:

Pozdrawiamy!
Zespół Rekrutacji

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl