Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca Klienta Detalicznego

(Lębork, Słupsk, Lębork, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Główne zadania:
 sprzedaż produktów bankowych w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami obowiązującymi w banku
 realizacja indywidualnych planów sprzedaży
 prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania klientów (telemarketing, spotkania z umówionymi klientami poza oddziałem)
 wstępna weryfikacja wniosków kredytowych oraz odpowiedzialność za poziom ryzyka kredytowego

Wymagania:
 wykształcenie min. wyższe zawodowe (licencjat)
 roczne doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą usług
 mile widziane doświadczenie w telemarketingu lub doradztwie finansowym
 bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
 wysokie zdolności komunikacyjne
 nastawienie na budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami
 wiedza na temat produktów bankowych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
 pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę w oddziale bankowym
 stałe wynagrodzenie uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym
 przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego w strukturach Departamentu Sprzedaży
 prywatną, bezpłatną opiekę medyczną
 profesjonalne, bezpłatne szkolenia

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego dostępnego na stronie http://www.eurobank.pl/kariera

lub pod linkiem:

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl