Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca Klienta Detalicznego

Lębork, Słupsk, Lębork,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Główne zadania:
 sprzedaż produktów bankowych w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami obowiązującymi w banku
 realizacja indywidualnych planów sprzedaży
 prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania klientów (telemarketing, spotkania z umówionymi klientami poza oddziałem)
 wstępna weryfikacja wniosków kredytowych oraz odpowiedzialność za poziom ryzyka kredytowego

Wymagania:
 wykształcenie min. wyższe zawodowe (licencjat)
 roczne doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą usług
 mile widziane doświadczenie w telemarketingu lub doradztwie finansowym
 bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
 wysokie zdolności komunikacyjne
 nastawienie na budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami
 wiedza na temat produktów bankowych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
 pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę w oddziale bankowym
 stałe wynagrodzenie uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym
 przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego w strukturach Departamentu Sprzedaży
 prywatną, bezpłatną opiekę medyczną
 profesjonalne, bezpłatne szkolenia

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego dostępnego na stronie eurobank.pl/kariera

lub pod linkiem:
system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=093aabe3a16344a4bf112ad6d16b31df

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 15 Wrzesien, 2014  11:20

Identyfikator: 521667

Wyświetleń: 2797