Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca Klienta Biznesowego

(Poznań, Poznań, )

Miejsce pracy: Poznań
Główne zadania:
&#8226; aktywne pozyskiwanie Klientów
&#8226; doradztwo i kompleksowa obsługa Klientów w zakresie sprzedaży produktów bankowych
&#8226; realizacja planów sprzedażowych
Oczekujemy:
&#8226; doświadczenia w zakresie pozyskiwania oraz obsługi Klientów Indywidualnych (min. 6 miesięcy) oraz sprzedaży produktów bankowych/ubezpieczeniowych (min. 12 miesięcy)
&#8226; znajomości produktów bankowych kierowanych do Klienta Indywidualnego
&#8226; umiejętności identyfikacji potrzeb klienta oraz doradztwa w zakresie doboru odpowiedniego produktu / usługi
&#8226; zaangażowania i zorientowania na cel
&#8226; wykształcenia wyższego w obszarze bankowości i finansów lub kierunków pokrewnych
&#8226; prawo jazdy kat. B będzie mile widziane i dodatkowo cenione.
Oferujemy:
&#8226; stabilne zatrudnienie w jednym z najszybciej rozwijających się Banków w Polsce
&#8226; przyjazną specyfikę pracy
&#8226; atrakcyjny program prowizyjny.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV na adres:
rekrutacja.2013@vip.onet.pl w temacie proszę wpisać : Poznań
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.