Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca Klienta

(Katowice, Katowice, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Szukamy najlepszych Doradców!!!

Województwo: śląskie, małopolskie
Miejscowość: Katowice

Jesteśmy nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się firmą.
Wyróżniamy się spośród innych organizacją, elastycznością oraz wysoką jakością świadczonych usług.

OCZEKIWANIA:

Wystarczy żebyś:
- posiadał min. wykształcenie średnie
- lubił rozmawiać z ludźmi
- podchodził do obsługi do klientów tak, jak sam chcesz być obsługiwany
- chciał uczyć się nowych rzeczy
- był skuteczny w realizacji zamierzonych celów

OBOWIĄZKI:

Będziesz pomagał ludziom w:
- dobieraniu i kupowaniu rozwiązań odpowiadających na ich potrzeby
- poznawaniu szerokiego portfolio produktów

CO OFERUJEMY:

W zamian oferujemy Ci:
- wysokie wynagrodzenie, premie, nagrody
- wyjątkową i przyjazną atmosferę
- szkolenie przygotowujące do pracy i możliwość rozwoju zawodowego
- możliwość awansu dla najlepszych

Nie zwlekaj!!! Prześlij nam swoje CV!!!

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl