Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca Klienta

(Ostrów Wielkopolski, Ostrów Wielkopolski, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Firma TAX CARE S.A. zaprasza do aplikowania na stanowisko:

Doradca Finansowy
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Nr referencyjny: TC/DF/OST/10

Jeżeli:

&#8226; Masz doświadczenie w sprzedaży/obsłudze klienta (w szczególności w branży finansowej)?
&#8226; Potrafisz pozyskiwać klientów i doskonale budować z nimi długotrwałe relacje?
&#8226; Zagadnienia z zakresu finansów/bankowości nie są Ci obce?
&#8226; Cechuje Cię odpowiedzialność, samodzielność i kreatywność w realizacji powierzonych zadań?
&#8226; Jesteś przedsiębiorczy/a, nakierowany/a na osiąganie celów i ciągły rozwój?
&#8226; Lubisz dynamikę w pracy?

Czekamy właśnie na Ciebie!

Obowiązki :

- sprzedaż szerokiej gamy produktów i usług finansowych;
- pozyskiwanie nowych klientów biznesowych;
- profesjonalne dbanie o utrzymanie długotrwałych i pozytywnych relacji z Klientami ze swojego portfela;
- identyfikacja potrzeb i oczekiwań klientów oraz zapewnienie im kompleksowych usług doradczych;
- zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta.

Oferujemy:

- możliwość uzyskania najwyższych zarobków w branży;
- przejrzystą ścieżkę kariery;
- realne możliwości rozwoju w postaci profesjonalnych szkoleń w Akademii Finansów (w tym gruntowne szkolenie wstępne z produktów);
- atrakcyjny pakiet benefitów;
- narzędzia niezbędne do pracy;
- pracę w energicznym, młodym, pełnym zapału zespole.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV.

W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:
&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883&#8221;

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl