Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca Klienta

(Poznań, Poznań, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Oferta skierowana do wszystkich osób zarówno tych pracujących jak również poszukujących pracy. Firma Gold Broker poszukuje ambitnych kandydatów na stanowisko Doradca Ubezpieczeniowo-Finansowy a w szczególności byłych jak również obecnych agentów ubezpieczeniowych, agentów ofe, przedstawicieli handlowych, agentów kredytowych itp.

Opis stanowiska:

- aktywna sprzedaż produktów firmy na powierzonym terenie
- pozyskiwanie nowych klientów
- profesjonalna obsługa klienta
- budowanie portfela klientów

Wymagania
- brak karalności
- wykształcenie min. średnie
- ukończone 18 lat
- bez doświadczenia
- duża motywacja do pracy
- chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Oferujemy
JAKO JEDYNA FIRMA NA RYNKU OFERUJEMY NOWYM WSPÓŁPRACOWNIKOM SYSTEM ZALICZEK WYPŁACANYCH CO TYGODNIOWO !!!!!!!!!!!!!!!!

- samodzielne stanowisko
- ponadprzeciętne zarobki
- bezpłatne szkolenia
- nienormowany czas pracy
- możliwość sprzedaży zaraz po podpisaniu umowy
- możliwość awansu
- dla najlepszych laptop i samochód służbowy
- NAJWYŻSZE PROWIZJE NA RYNKU

Informacje dodatkowe
CV i LM prosimy o przesyłanie na adres e-mail marcin.plamowski@goldbroker.pl
Dodatkowe informacje pod nr. 501672881