Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca Finansowy - Wielkopolska

(Poznań, Kalisz, Ostrów Wlkp., Leszno, Konin, Koło, Poznań, )

Odpowiedz: ldembski@muratorfinanse.pl

MURATOR FINANSE to część Firmy MURATOR S.A. - firma specjalizująca się w sprzedaży kredytów hipotecznych i innych produktów finansowo-ubezpieczeniowych.

Jesteśmy ogólnopolską, dynamicznie rozwijającą się firmą doradztwa finansowego,
poszukujemy osób na stanowisko:

Doradca Finansowy
Miejsce pracy: Poznań, Kalisz, Ostrów Wlkp., Leszno, Konin, Września
Nr ref.: DF/02/10/WLKP

Zakres obowiązków:
&#8226; analiza potrzeb Klienta i dobór najlepszego rozwiązania finansowego,
&#8226; aktywne pozyskiwanie nowych Klientów Indywidualnych i Instytucjonalnych,
&#8226; budowanie długotrwałych relacji z Klientem,
&#8226; realizacja indywidualnych planów sprzedażowych,
&#8226; rozwijanie kompetencji w obszarze doradztwa finansowego.

Wymagania:
&#8226; Mile widziane osoby z branży, ale nie jest to kluczowy argument,
&#8226; wykształcenie min. średnie,
&#8226; umiejętności sprzedażowe,
&#8226; komunikatywność, otwartość i nastawienie na pracę z ludźmi,
&#8226; własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia,
&#8226; OFERTA DLA CAŁYCH ZESPOŁÓW SPRZEDAŻOWYCH.
Wybranym osobom oferujemy:
&#8226; kompleksowy pakiet szkoleń przygotowujących do pracy,
&#8226; szeroką ofertę kredytową dla Klientów - produkty 26 banków,
&#8226; wsparcie marketingowe w pozyskaniu Klientów,
&#8226; bardzo atrakcyjne warunki finansowe.
SPECJALNA OFERTA DLA OSÓB Z DOŚWIADCZENIEM I SUKCESAMI!
&#8226; elastyczny czas pracy,
&#8226; narzędzia niezbędne do pracy z Klientem (laptop, telefon),
&#8226; ścieżka rozwoju we Firmie,
&#8226; szkolenia gwarantujące poszerzanie wiedzy z zakresu produktów oraz obsługi Klienta.
Kontakt:
Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV wraz z podaniem nr ref. DF/02/10/WLKP oraz wybraną lokalizacją w tytule maila na adres ldembski@muratorfinanse.pl

Do przesłanej aplikacji należy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Murator SA z siedzibą w Warszawie przy al. Wyzwolenia 14 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.