Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca Finansowy- Umowa o Pracę

Lublin, Lublin,

Firma Futuro Finance, jest czołowym przedsiębiorstwem działającym w branży finansowej. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników do naszego nowego biura w Lublinie.

Zakres obowiązków:
- aktywne poszukiwanie klientów biznesowych
- realizowanie celów sprzedażowych
- negocjacje oraz doradztwo w zakresie produktów finansowych
- podtrzymywanie i budowanie długotrwałych relacji z klientami

Wymagamy:
- doświadczenia w sprzedaży lub obsłudze klienta
- komunikatywność, otwartość
- systematyczność, skrupulatność
- wysoka motywacja własna
- dobra organizacja pracy
- wysoka kultura osobista

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin (od pierwszego dnia pracy)
- dwuskładnikowy system wynagrodzeń (podstawa + prowizja)
- niezbędne narzędzia do pracy: samochód, laptop, telefon, biuro
- szkolenia przygotowujące do pracy
- opieka doświadczonego Kierownika podczas pierwszych dni w pracy
- możliwość realnego rozwoju zawodowego oraz awansu na stanowisko kierownicze

Zapraszamy na naszą stronę: worklevelup.pl/

Osoby zainteresowane ogłoszeniem, prosimy o przesłanie swojego CV na adres: karol.stanowski@futurofinance.pl/

Do CV prosimy załączyć klauzulę zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji. Informujemy że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 11 Lipiec, 2016  15:34

Identyfikator: 587405

Wyświetleń: 2001