Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca Finansowy

Gorzow Wlkp i okolice, Gorzów Wielkopolski,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Wymagania:
&#8226; chęci do pracy
&#8226; otwartości na nową wiedzę
&#8226; zaangażowania w powierzone obowiązku
&#8226; dobrej obsługi komputera
&#8226; doświadczenie w branży ubezpieczeniowej lub telekomunikacyjnej będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:
&#8226; weryfikacja zdolności kredytowej klienta
&#8226; dbałość o jakość dokumentów i ich weryfikację
&#8226; pozyskiwanie klienta poprzez aktywne działania reklamowe (plakaty, ulotki, zrywki)
&#8226; obsługa systemu on-line

Oferujemy:
&#8226; profesjonalny system wdrożeniowy
&#8226; wysokie wynagrodzenie prowizyjne - średnio 350zł za jeden produkt
&#8226; nienormowane godziny pracy i zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
&#8226; opiekę managerów z doświadczeniem w branży

Kontakt: Kierownik Rejonu tel. 602 245 634

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 25 Lipiec, 2013  15:58

Identyfikator: 470687

Wyświetleń: 2934