Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca Finansowy

(Poznań, Poznań, )

Financial Trust services&solutions to przede wszystkim zespół profesjonalnych doradców ds. finansowych. Profesjonalizm dla nas oznacza długofalową pomoc w zarządzaniu aktywami i pasywami naszych klientów. Dlatego jako sieć kancelarii darzonych szczególnym zaufaniem klientów, nie zamierzamy walczyć o tytuł największego doradztwa w Polsce, ale o bycie najbardziej partnerską i kompleksowo obsługującą kancelarią finansową.

Od kandydatów oczekujemy:
&#8226; zainteresowania tematyką finansową
&#8226; determinacji w realizacji celów
&#8226; samodzielności
&#8226; łatwości w nawiązywaniu nowych kontaktów
&#8226; ambicji i otwartości na nowe wyzwania
&#8226; poczucia humoru

Dodatkowym atutem będzie:
&#8226; doświadczenie w doradztwie finansowym

Zakres obowiązków:
&#8226; Kompleksowa obsługa klientów w zakresie produktów finansowych

Oferujemy:
&#8226; motywujący system wynagrodzenia (część stała + nielimitowana prowizja)
&#8226; pakiet atrakcyjnych szkoleń wdrażających na stanowisko pracy
&#8226; systematyczne pogłębianie wiedzy oraz umiejętności (szkolenia, konferencje itd.)
&#8226; wyjątkową, partnerską kulturę firmy
&#8226; pracę w młodym i kreatywnym zespole
&#8226; wyjazdy okolicznościowe
&#8226; imprezy integracyjne
&#8226; możliwość rozwoju kariery zawodowej, awansów oraz uzyskanie udziałów firmy

Swoje CV wraz ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres e-mail: cv@financialtrust.pl
W tytule wiadomości proszę wpisać DORADCA.
Dziękujemy za wszystkie nadesłane CV i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)."