Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca Finansowy

(Łódź, Łódź, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Poszukujmy osób na stanowisko Doradcy finansowego

zakres obowiązków:

* Pozyskiwanie nowych oraz opieka nad istniejącymi klientami firmy
* Prowadzenie spotkań handlowych
* Opracowywanie rozwiązań finansowych dopasowanych do indywidualnych potrzeb Klienta
* Budowanie i utrzymywanie długofalowych, pozytywnych relacji z Klientami,
* Dbałość o wizerunek firmy
* Monitorowanie rynku

Wymagania

* Wykształcenie minimum średnie
* Umiejętność szybkiego uczenia się
* Chęć rozwoju osobistego
* Wysoka kultura osobista
* Zaangażowanie oraz wysoka motywacja do pracy
* Umiejętność zarządzania czasem
* Umiejętność pracy w zespole
* Zainteresowanie tematyką finansową
* Pewność siebie
* Chęć rozwoju

Oferujemy:

* Jedno z najwyższych wynagrodzeń na rynku
* Wsparcie specjalistów z zakresu rynku kredytowego, biznesowego, oraz ubezpieczeń
* Bardzo szeroką ofertę produktową
* Profesjonalny i bogaty pakiet szkoleń z dziedziny finansów prowadzonych przez przedstawicieli renomowanych instytucji finansowych, a także z zakresu technik sprzedaży wraz z standardami obsługi klienta
* Pracę dającą dużą swobodę działania i możliwość dostosowania czasu pracy do własnych potrzeb
* Możliwość pracy w jednym z najbardziej potrzebnych zawodów w Polsce
* Możliwość szybkiego awansu oraz budowy własnego zespołu

Aplikacje (zawierające CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać na adres : rekrutacja.lodz@platinumfinancial.pl