Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca Finansowo-Ubezpieczeniowy

(Kielce, Kielce, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Wymagania:
Wykształcenie min. średnie , chęć do pracy i do odpoczynku. Wszystko w odpowiednich proporcjach ;-)
Obowiązki:
Praca, praca, praca&#8230;i zarobki;-)
Miejsce pracy: Kielce i okolice, które sam wymyślisz ;-)
Szukamy bardzo dobrych sprzedawców, ale nie akwizytorów ;-)

Oferujemy:
Czasami krew, pot i łzy w dobrej, fajnej atmosferze ;-) to jest po prostu praca ;-)
Ruchomy czas pracy i bardzo dobre zarobki.
Opis dodatkowy:
Nie rozwijamy się bardzo dynamicznie &#8211; my jesteśmy dynamiczni&#8230;
Nie otwieramy nowego oddziału &#8211; po co? Mamy swój!
Ale poszukujemy do już istniejącego, o ustabilizowanej pozycji w Firmie &#8211; osób na stanowisko Doradca Finansowo-Ubezpieczeniowy.
Wyślij email z CV &#8211; zadzwonię i umówimy się na spotkanie. Przekonaj nas, że taka/taki faktycznie jesteś.
Jeśli jesteś w wieku tzw. nieperspektywistycznym ;-) lub masz małe dzieci i nie możesz znaleźć pracy &#8211; sprawdź czy Twoje poszukiwania właśnie się nie zakończyły ;-)