Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca Klienta Biznesowego

Wałcz, Wałcz,

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 55 lokalizacjach na terenie kraju. W 201 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 27 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).
Dla naszego Klienta &#8211; Banku obecnego na rynku od ponad 20 lat- aktualnie poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:

Nr ref.: DKB/06/2013
Miejsce pracy: Wałcz

Zadania:
&#8226; pozyskiwanie Klientów z segmentu SME i budowanie z nimi trwałych relacji biznesowych
&#8226; utrzymywanie i rozwijanie relacji z dotychczasowymi Klientami
&#8226; ocena kondycji finansowej Klientów Banku wraz z przygotowaniem dokumentacji kredytowej i współudział w przygotowywaniu ofert finansowania przedsiębiorstw
&#8226; samodzielna realizacja planów sprzedażowych, aktywna sprzedaż produktów z zakresu finansowania handlu, produktów kredytowych, skarbowych i bankowości transakcyjnej oraz usług bankowych dla Klientów Biznesowych
&#8226; rozpoznawanie potrzeb finansowych Klienta oraz określanie wynikających z nich możliwości sprzedaży innych usług i produktów bankowych
&#8226; prowadzenie działań marketingowych mających na celu zapoznanie Klientów z ofertą Banku
&#8226; sporządzanie analiz i kalkulacji Klientów Biznesowych oraz stały monitoring rynku lokalnego

Wymagania:
&#8226; wykształcenie wyższe
&#8226; min. 2 &#8211; letnie doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu i obsłudze Klienta biznesowego oraz w sprzedaży
&#8226; wysoko rozwinięte zdolności sprzedażowe
&#8226; umiejętność pracy w zespole, inicjatywa i samodzielność w działaniu
&#8226; praktyczna znajomość analizy finansowej przedsiębiorstw
&#8226; umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office
&#8226; komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysokiej kultury osobistej,
&#8226; optymizm, otwartość i pewność siebie
&#8226; prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
&#8226; umowę o pracę
&#8226; szkolenie stanowiskowe
&#8226; atrakcyjny pakiet socjalny
&#8226; możliwość rozwoju zawodowego w ramach globalnej, dynamicznie rozwijającej się organizacji

Oferta dotyczy pracy stałej. Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV w języku polskim (w tytule maila proszę wpisać nazwę stanowiska) na adres: szczecin@adecco.com

Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl/

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 29 Sierpien, 2013  10:22

Identyfikator: 476092

Wyświetleń: 2501