Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca Klienta

Jelenia Góra, Jelenia Góra,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Opis stanowiska:
&#8226; Sprzedaż produktów bankowych dedykowanych dla Klientów Detalicznych
&#8226; Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami
&#8226; Realizacja planów sprzedażowych
&#8226; Dbanie o pozytywny wizerunek organizacji i wysoką jakość obsługi klientów banku
&#8226; Prowadzenie obsługi operacyjnej Klientów Detalicznych w oddziale
&#8226; Prowadzenie obsługi kasowej w oddziale

Wymagania:
&#8226; Min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży produktów lub usług dla klientów indywidualnych
&#8226; Doświadczenie na podobnym stanowisku w banku lub instytucji finansowej mile widziane
&#8226; Wykształcenie min. średnie
&#8226; Znajomość aplikacji komputerowych &#8211; Word, Excel
&#8226; Mile widziany ukończony kurs kasjerski

Oferujemy:
&#8226; Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się globalnej instytucji finansowej
&#8226; Możliwość rozwoju zawodowego
&#8226; Konkurencyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres dominika.rudnik@alexmann.com z dopiskiem &#8216;Jelenia Góra&#8217;.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 11 Pazdziernik, 2013  14:52

Identyfikator: 482145

Wyświetleń: 2890