Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca Finansowy

Sosnowiec, Sosnowiec,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

OPIS STANOWISKA:
Główne zadania będą obejmować aktywną sprzedaż produktów proponowanych przez
firmę
w oparciu o identyfikację potrzeb klienta, profesjonalne doradztwo, dobór
optymalnych rozwiązań związanych z zarządzaniem aktywami oraz utrzymywanie
długofalowych relacji z klientami.

JEŻELI:
 Masz doświadczenie w aktywnej, mobilnej sprzedaży;
 Interesują Cię przede wszystkim konkretne osiągnięcia i rezultaty;
 Chcesz aby wyniki Twojej pracy w sposób bezpośredni przekładały się na
Twoje finanse;
 Rzetelnie przykładasz się do zadań i obowiązków;
 Interesuje Cię rynek finansowy;
 Szybko zdobywasz potrzebne Ci informacje i kontakty;
 Łatwo przyswajasz wiedzę&#8230;

DOŁĄCZ DO NAS

OFERUJEMY:
 Pełen pakiet szkoleń i wsparcie kadry zarządzającej;
 Współpracę na jasnych i czytelnych zasadach;
 Starannie zaplanowane wdrożenie, rozwój i awans zawodowy;
 Konkurencyjną i bogatą ofertę produktową dla klientów indywidualnych i
firmowych;
 Atrakcyjny, wieloskładnikowy system wynagrodzeń;
 Możliwość uczestnictwa w tworzeniu nowego innowacyjnego Oddziału w
Sosnowcu;
 Prestiżowe biuro w centrum Sosnowca;
 Elastyczne warunki współpracy.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w procesie rekrutacji, bardzo prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych
na adres: dominika.zbieg@aegonpolska.pl/

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:

&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie
z ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997r. (Dz. U nr 133, poz. 883)&#8221;

Ogłoszenie dodane: Sroda, 16 Pazdziernik, 2013  10:01

Identyfikator: 482670

Wyświetleń: 3876