Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie

Doradaca ds. Ubezpieczeń i Inwestycji

(Piła, Piła, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Obowiązki:
Pozyskiwanie i profesjonalna obsługa klienta w zakresie świadczonych usług finansowo-ubezpieczeniowych.
Kwalifikacje:
&#8226; wykształcenie min. średnie
&#8226; komunikatywność i skuteczność w działaniu
&#8226; umiejętności organizacyjne
&#8226; gotowość do uczenia się i stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Oferujemy:
&#8226; umowę o pracę (stała podstawa + bardzo wysokie premie)
&#8226; zaplecze administracyjno-biurowe
&#8226; elastyczne godziny pracy
&#8226; bezpłatne, profesjonalne szkolenia przygotowujące do pracy
&#8226; materiały szkoleniowe
Pole dodatkowe:
Jesteśmy firmą z 14 letnim doświadczeniem. Na temat działalności firmy można zapoznać się na naszej stronie internetowej www.mig.erb.pl
Kontakt:
MIG Sp. z o.o.
pila@mig.erb.pl