Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie

Doracda Klienta

(Żyrardów, Żyrardów, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Bankowa Placówka Partnerska

Poszukuje pracowników w wymiarze pracy pół etatu, na stanowisko:

Doradca Klienta

Miejsce pracy: Żyrardów

Opis stanowiska:

sprzedaż produktów bankowych,
inicjowanie działań wspierających sprzedaż,
obsługa kasowa i posprzedażowa,
przygotowywanie dokumentacji kredytowej,
wypełnianie zadań nastawionych na realizację planów sprzedażowych.

Wymagania:

doświadczenie związane ze sprzedażą produktów finansowych lub
doświadczenie w obsłudze klienta,
wykształcenie min. średnie
umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami,
dobra znajomość obsługi pakietu MS Office.

Oferujemy:

pracę w dynamicznej, nastawionej na sukces organizacji,
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
profesjonalne szkolenia,
atrakcyjne wynagrodzenie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV mailem na adres :
kredyty@pirs-kredyty.pl

Prosimy o dopisanie w tytule wiadomości nazwy stanowiska.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych (Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 16 Luty, 2012  13:27