Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie

Dni Kariery 2013

(Wrocław, Wroclaw, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Zostań specjalistą ds. swojej kariery!

Wymagania:
Min. Średnie wykształcenie &#8211; czekamy na wszystkich studentów i absolwentów!
Gotowość do maksymalnego wykorzystania swojego potencjału.
Szczere chęci w poszukiwaniu wymarzonej pracy, praktyki, stażu.

Obowiązki:
Uczestnictwo w tegorocznych Dniach Kariery 21 marca 2013 w Budynku C-13 Politechniki Wrocławskiej
Przygotowanie na rozmowę twarzą w twarz z przyszłym pracodawcą.
Zachęcamy do zabrania ze sobą gotowego CV &#8211; to znacznie zwiększa prawdopodobieństwo zdobycia pracy!

Oferujemy:
Szansę na znalezienie najlepszych ofert praktyk, staży czy pracy.
300 m^2 powierzchni, na której czeka na Ciebie około 40 pracodawców gotowych do zatrudnienia Cię w swojej firmie.
Możliwość rozeznania na aktualnym rynku pracy, poznania profilu pożądanego kandydata i skonfrontowania go z własnymi kompetencjami.
Możliwość złożenia aplikacji &#8211; zarówno w firmach lokalnych, jak i dużych, międzynarodowych koncernach.

Aplikuj na DNI KARIERY &#8211; to Twoja najlepsza szansa na znalezienie pracy! www.dnikariery.pl