Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Bezpłatne praktyki w dziale ksiegowości

Chechło Pierwsze, Pabianice,

Kilargo sp. z o.o., producent lodów, poszukuje osób zainteresowanych odbyciem bezpłatnych praktyk w dziale księgowości w zakładzie produkcyjnym w Chechle Pierwszym.

Oczekiwania:
-wykształcenie średnie, możliwe w trakcie studiów (preferowane finanse, rachunkowość lub pokrewne)
-umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office)
-skrupulatność, dokładność i sumienność
-samodzielność

Zadania:
-wprowadzanie danych do systemu komputerowego
-pomoc w bieżących pracach działu księgowości
-wprowadzanie poczty
-sprzedaż artykułów ze sklepiku firmowego
-inne prace pomocnicze

Oferujemy:
-możliwość zapoznania się z funkcjonowaniem działu księgowości w dużej firmie produkcyjnej
-współpracę z przyjaznym zespołem oraz sympatyczną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy lub dostarczanie osobiście do zakładu produkcyjnego w Chechle Pierwszym (ul. Torowa 13) do działu kadr.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 25 Kwiecien, 2016  11:56

Identyfikator: 581003

Wyświetleń: 2061