Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie

Asystentka/ Pomoc Księgowej

(Okolice Białegostoku, Białystok, )

Odpowiedz: anna.paczoska@gpconsultants.eu
Typ ogłoszenia: Dam Prace

Dla dużej firmy dystrybucyjnej poszukujemy:

Miejsce pracy: Polska, podlaskie, okolice Białegostoku

Opis stanowiska:
- kontakt i współpraca z główna księgową,
- przyjmowanie faktur kosztowych
- wprowadzanie do systemu dokumentów zakupowych
- kasa gotówkowa: raport kasowy
- rozliczanie zaliczek, delegacji
- windykacja należności
- kontrola przepływu finansowego
- raporty finansowe miesięczne
- lista płac (pełna: podstawa + prowizja)
- wykonywanie przelewów
- przygotowywanie pism do urzędów (ZUS, US, GUS, itp)
- prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników
- bieżąca kontrola terminowej realizacji badań lekarskich pracowników, w tym przestrzeganie zaleceń lekarza sprawującego profilaktyczną opiekę nad pracownikami.
- sprawozdawczość i analiza kadrowa na potrzeby wewnętrzne oraz GUS
- prowadzenie akt osobowych
- ewidencjonowanie urlopów i zwolnień lekarskich
- umowy, świadectwa pracy
- lista płac (podstawowa)
- telefony pracowników (umowy, zmiany)

Wymagania:
- doświadczenie na analogicznym stanowisku
- wykształcenie min. średnie (mile widziane specjalizacje: księgowość, zarządzanie, finanse)
- znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office
- obsługa programów księgowych mile widziana obsługa programu księgowego ETOB
- min. 3 letnie doświadczenie pracy w księgowości,
- sumienność i umiejętność zaplanowania poszczególnych zadań
- umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy:
- umowa o prace, pełen etat
- szkolenia: kadrowe, płacowe, księgowe

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: anna.paczoska@gpconsultants.eu