Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie

Asystentka Działu Księgowości

(Warszawa, Warszawa, )

Dla naszego Klienta, jednej z największych, poważanych organizacji z branży farmaceutycznej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

MKM/0311/EW

Rodzaj pracy: zastępstwo min. do końca 2011 roku, z możliwością przedłużenia
Miejsce pracy: Warszawa

Główne obowiązki:
&#8226; Wprowadzanie danych nowych kontrahentów do systemu JDE + SAP oraz uaktualnienie istniejących (do kwietnia 2011);
&#8226; Weryfikacja faktur;
&#8226; Wystawianie not/faktur korygujących;
&#8226; Prowadzenie rejestru umów marketingowych oraz leasingowych;
&#8226; Rozliczanie kosztów pracowników;

Nasze oczekiwania:
&#8226; Wyższe wykształcenie (min. licencjat), mile widziane finanse i rachunkowość;
&#8226; Kilka miesięcy doświadczenia w pracy w księgowości i chęć rozwoju w tym kierunku;
&#8226; Dobra znajomość języka angielskiego;
&#8226; Mile widziana znajomość systemu SAP lub JDE;
&#8226; Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;

Oferujemy:
&#8226; Umowę na zastępstwo w outsourcingu minimum do końca 2011 roku, z możliwością przedłużenia;
&#8226; Pracę od zaraz, w centrum Warszawy w pełnym wymiarze czasu pracy;
&#8226; Pracę w miłej, przyjaznej atmosferze oraz możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w dziale księgowości prestiżowej, międzynarodowej organizacji.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie drogą mailową:

kontakt@people.com.pl

Bardzo prosimy o podanie nr. referencyjnego MKM/0311/EW
w tytule maila.

People Sp.z o.o. ul. Grzybowska 2 lok. 83, 00-131 Warszawa
NIP: 526-23-62-379, KRS:000012255316,
Sąd Rejonowy dla M.St. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy KRS
Wpis do rejestru agencji zatrudnienia nr 403