Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Analityk danych z językiem angielskim

Gdynia, Gdynia,

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska:
Dostarczanie danych biznesowych oraz innowacyjnych rozwiązań
Udział w tworzeniu i aktualizowaniu bazy danych w czasie rzeczywistym
Zbieranie i udostępnianie danych pochodzących z rynków międzynarodowych
Praca z innymi zespołami międzynarodowymi w ramach wymiany danych
Dbanie o dostarczanie poprawnych oraz aktualnych danych
Wprowadzanie zmian mających na celu poprawę działania firmy

Wymagania:
Biegła znajomość języka angielskiego
Biegłość pracy w MS Excel
Preferowane studia wyższe na kierunku ekonomicznym, dodatkowym atutem będzie tytuł magistra sektora ekonomicznego lub finansowego
Umiejętność pracy pod presją czasu w środowisku pracy w czasie rzeczywistym
Zainteresowanie trendami na rynku finansowym
Zdolność pracy indywidualnej i zespołowej
Bardzo dobre zdolności komunikacyjne
Mile widziana znajomość języka Visual Basic I SQL

Oferta:
Program benefitów obejmujący prywatną opiekę medyczną ora kartę Multisport
Szerokie możliwości rozwoju
Praca w prestiżowej międzynarodowej firmie
Zdobywanie nowej wiedzy z zakresu finansów

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV na adres: monika.strzalkowska@manpower.pl/
w tytule wpisując numer referencyjny: ADA/022/MOST

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami, których profil zawodowy najbardziej odpowiada profilowi stanowiska.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182)&#8221;. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 23 Maj, 2017  13:20

Identyfikator: 612179

Wyświetleń: 2256