Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie

Analityk AML Citibank International

(Warszawa, Warszawa, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Specjalista ds. Przeciwdziałania Praniu Pieniędzy

Citibank International Plc (Publiczna Spółka Akcyjna) to niebankowy podmiot Citigroup &#8212; wiodącej instytucji finansowej na świecie. Utworzenie tej spółki w 2005 roku miało na celu budowę efektywnego centrum usługowego. W zakres działalności firmy wchodzą m.in. operacje dla instytucji finansowych, procesy teleinformatyczne oraz monitorowanie i ocena ryzyka.

Kluczowe zadania stanowisku:
&#8226; Analiza zachowań transakcyjnych klientów bankowości korporacyjnej lub detalicznej Regionu EMEA pod kątem prania pieniędzy w oparciu o ustalone procedury
&#8226; Zgłaszanie do przełożonych nietypowych zachowań klientów mogących mieć związek z praniem pieniędzy
&#8226; Stałe pogłębianie swojej wiedzy w zakresie procesów prania pieniędzy
&#8226; Realizacja innych zadań przypisanych do Departamentu, a w szczególności zleconych przez Lidera Zespołu
Wymagania:

&#8226; Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ścisłe).
&#8226; Rozwinięte zdolności analityczne i dbałość o szczegóły.
&#8226; Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (WARUNEK KONIECZNY!).
&#8226; Dobra znajomość języka francuskiego lub flamandzkiego-mile widziana
&#8226; MILE WIDZIANE doświadczenie w bankowości lub innej działalności biznesowej, najlepiej w obszarze operacji.
&#8226; Umiejętność samodzielnego organizowania własnej pracy.
&#8226; Umiejętność nawiązywania kontaktów i współpracy z ludźmi.
&#8226; Zapał i determinacja.
Oferujemy:
&#8226; Szansę rozwoju zawodowego wspieraną przez stabilną organizację o ugruntowanej pozycji na rynku
&#8226; Pakiet szkoleń dostosowany do indywidualnych potrzeb
&#8226; Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
&#8226; Szerokie świadczenia socjalne