Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

AP Accountant

Warszawa, Warszawa,

Kluczowe zadania na stanowisku:

-sprawdzanie i księgowanie faktur
-wykonywanie płatności
-kontaktowanie się z klientami zagranicznymi oraz dostawcami
-uczestnictwo w finansowym zamknięciu miesiąca

Wymagania:

-doświadczenie w księgowości
-wykształcenie wyższe
-znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1/B2 lub znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2/C1 + znajomość języka czeskiego/rumuńskiego
-osobowość tj. komunikatywność, otwartość
-chęć do pracy

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o renomowanej pozycji na rynku
-konkurencyjne wynagrodzenie
-ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
-atrakcyjny pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, darmowe jogurty
-dostęp do rozbudowanego pakietu szkoleń - możliwość rozwoju zawodowego

Ogłoszenie dodane: Piatek, 31 Marzec, 2017  10:39

Identyfikator: 608711

Wyświetleń: 1754