Darmowe Og這szenia

Polska Darmowe Og這szenia

zmie miasto

Polska Darmowe Og這szenia / Praca / Praca Bar - Restauracja
<< Poprzednie og這szenie

Zatrudnimy na stanowisko: PIZZER. Przeszkolimy!

(Zielona G鏎a, Pizza Dominium, Wroc豉wska 17, Zielona G鏎a, )

Odpowiedz: (U篡j zak豉dki Kontakt powy瞠j)
Typ og這szenia: Dam Prace

Pizza Dominium zatrudni na stanowisko:

Pizzer / Pizzerka

Zadania:

- w豉軼iwe przygotowanie ciasta
- kontrolowanie procesu pieczenia ciasta i jako軼i ka盥ej pizzy
- utrzymywanie prawid這wego poziomu zapas闚 na stanowisku pracy

Wymagania:

- rzetelno嗆
- pracowito嗆 i zapa
- wa積a ksia瞠czka sanitarno - epidemiologiczna

Do鈍iadczenie przydatne, ale nie decyduj帷e - przeszkolimy.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie
- kompleksowe szkolenie przygotowuj帷e do wykonywania powierzonych obowi您k闚
- mo磧iwo嗆 rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy
- zdobycie r騜norodnych do鈍iadcze zawodowych w renomowanej firmie uznanej na rynku
- zmianowy system pracy

Zg這szenia prosz s豉 na adres:
rekrutacja.poludnie@pizzadominium.pl

w temacie: pizzer Zielona G.

Szukano w Og這szeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo MURARZ Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Og這szenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granic Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca krak闚 meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl