Darmowe Og這szenia

Polska Darmowe Og這szenia

zmie miasto

Polska Darmowe Og這szenia / Praca / Praca Bar - Restauracja
<< Poprzednie og這szenie

Zatrudnimy kucharza - Koszalin

(Koszalin, Koszalin, )

Odpowiedz: (U篡j zak豉dki Kontakt powy瞠j)
Typ og這szenia: Dam Prace

Firma Eurest Poland Sp. z o.o., nale膨ca do Grupy Compass, mi璠zynarodowego lidera bran篡 cateringowej i us逝g wspieraj帷ych, poszukuje kandydat闚 na stanowisko KUCHARZA

Opis stanowiska:
&#8226; przygotowanie potraw zgodnie ze standardami firmy
&#8226; racjonalne gospodarowanie pobranym towarem
&#8226; realizacja bie膨cych zam闚ie oraz w razie potrzeby obs逝ga konsument闚
&#8226; sporz康zanie pr鏏ek pokarmowych
&#8226; dbanie o estetyk przygotowanych i serwowanych potraw
&#8226; przestrzeganie wszystkich zasad, procedur oraz standard闚
&#8226; przyjmowanie towaru i magazynowanie
&#8226; udzia w sporz康zaniu inwentaryzacji w wyznaczonych odst瘼ach czasu
&#8226; zabezpieczenie surowc闚, produkt闚 oraz p馧produkt闚 przed zanieczyszczeniem lub zniszczeniem
&#8226; dbanie o powierzony sprz皻 i mienie
&#8226; dbanie o czysto嗆 i dobr organizacj pracy na swoim stanowisku
&#8226; w razie potrzeby zast瘼owanie pracownik闚 na innych stanowiskach
&#8226; rozw鎩 w豉snych umiej皻no軼i i kompetencji

Wymagania:
&#8226; wykszta販enie minimum zawodowe lub 鈔ednie gastronomiczne
&#8226; praktyka w zawodzie przygotowuj帷a do pracy na danym stanowisku
&#8226; umiej皻no嗆 pracy pod presj czasu i zada
&#8226; otwarto嗆 na zmiany, operatywno嗆 i kreatywno嗆
&#8226; bardzo dobra organizacja pracy
&#8226; praktyczna znajomo嗆 HACCP
&#8226; dyscyplina w zachowaniu higieny pracy

Oferujemy:
&#8226; mo磧iwo嗆 rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijaj帷ej si firmie
&#8226; przyjazn atmosfer pracy
&#8226; stabilne zatrudnienie w oparciu o umow o prac
&#8226; wynagrodzenie adekwatne do pe軟ionego stanowiska
&#8226; opiek medyczn
&#8226; ubezpieczenie na 篡cie na preferencyjnych warunkach
&#8226; profesjonalne szkolenia
&#8226; system bonusowy powi您any z osi庵anymi wynikami
&#8226; elastyczne godziny pracy
&#8226; bezp豉tne posi趾i pracownicze
&#8226; udzia w konferencjach i ciekawych projektach
&#8226; ocen pracy opart na jasno okre郵onych kryteriach

Lokalizacja - Koszalin, ul. Syrenki

Uprzejmie informujemy, 瞠 skontaktujemy si tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy osoby zainteresowane o przesy豉nie aplikacji wraz z klauzul: "Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustaw z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.&#8221;

Szukano w Og這szeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Og這szenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granic Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca krak闚 meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl