zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Bar - Restauracja
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Pracownik ds. Utrzymania Czystości

(Warszawa, Warszawa, )

praca dla osób niepełnosprawnych
Costa Coffe kawiarnia
Obowiązki:
- sprzątanie ze stolików
- mycie i wyparzanie porcelany.
- utrzymywanie w czystości kawiarni
- praca stojąca, w ruchu
Oczekiwania:
- dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do niedzieli w systemie zmianowym (bez nocek)
- komunikatywność (otwartość, uśmiech)
- brak ograniczeń ruchowych.
- chęć do pracy
Oferujemy:
- umowę o pracę na okres próbny (3 miesiące). Potem kolejne umowy o pracę na czas określony.
- karta zniżkowa do kawiarni Costa Coffee (75% zniżki na kawę).
-ekwiwalent za uniform 300zł netto/mies
-dofinansowanie do urlopu &#8211; raz w roku
- bony na święta Bożego Narodzenia
- wynagrodzenie 2000 pln brutto
Miejsce pracy:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) na adres e-mail:
b.wroblewska@obpon.pl
lub kontakt pod numerem tel 601 092 654
Prosimy o dopisanie w CV klauzuli:
&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych przez Doradca Sp. z o.o. Centrum szkoleń i rehabilitacji Sp. k. w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).&#8221;
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl