zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Bar - Restauracja
<< Poprzednie ogłoszenie

Praca dla kucharza, kucharki

(Trzęsacz/k. Rewala, Pozostałe miejscowości, )

Odpowiedz: info@nad-morzem.com.pl
Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Willa Kliper zatrudni kucharza lub kucharkę na okres VII-IX.2011 w hotelowej restauracji. Poszukujemy młodej, energicznej i zdolnej osoby chętnej do pracy.

Zakres obowiązków:
- przygotowywanie śniadań (szwedzki stół)
- gotowanie zup
- przygotowywanie surówek

Wymagania
- Aktualna książeczka zdrowia;
- Szczególna dbałość o higienę osobistą;
- Zaangażowanie, pełna dyspozycyjność;
- Znajomość wymogów SANEPID, HACCP, DPH;
- Umiejętność pracy w warunkach stresu i presji czasowej;
- Umiejętność pracy w grupie
Dodatkowe atuty
- Absolwent, uczeń szkoły o kierunku hotelarskim lub gastronomicznym

Pozostałe informacje
- Wykształcenie kierunkowe
- Stosunek pracy: Umowa zlecenie, kontrakt;
- Możliwość zakwaterowania oraz wyżywienia.

Miejsce pracy:
- Willa Kliper, Trzęsacz, ul. Łąkowa 3.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz list motywacyjny na adres e-mail praca@)nad-morzem.com.pl lub kontakt: 602-114-177.
Wysyłąjąc CV prosimy o dołączenie do dokumentów klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 833)".

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 04 Lipiec, 2011  14:08