Polska Darmowe Ogłoszenia
zmień miasto

Pomoc Kuchenna Buk

Buk, Buk,

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

ISS Facility Services Sp. z. o.o. to członek międzynarodowej Grupy ISS Facility Services, która świadczy usługi obsługi nieruchomości w 52 krajach. Grupa ISS zatrudnia ponad 525.000 pracowników i jest piątym największym prywatnym pracodawcą na świecie. W Polsce ISS oferuje usługi Facility Services: obsługę techniczną, utrzymanie czystości i higieny, usługi żywieniowe oraz usługi wsparcia zatrudniając prawie 3.000 pracowników.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy energicznej i pracowitej osoby na stanowisko:

POMOC KUCHENNA - BUK
Miejsce pracy: Buk
Nr ref. K/BUK/2013

Obowiązki:
• Obróbka wstępna warzyw i owoców,
• Krojenie wędlin, warzyw, przygotowywanie surówek,
• Zmywanie naczyń ręczne i automatyczne,
• Dbanie o utrzymanie czystości w kuchni,

Wymagania:
• Książeczka sanitarno-epidemiologiczna,
• Doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Dobra organizacja pracy,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta.

Oferujemy:

• pracę w międzynarodowej firmie
• stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV koniecznie z Nr ref. K/BUK/2013, bądź o kontakt pod numerem 660 780 106 (od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00)

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 06 Maj, 2013  11:29

Identyfikator: 456687

Wyświetleń: 3748