zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Bar - Restauracja
<< Poprzednie ogłoszenie

Osoby do przygotowywania pizzy i obsługi klienta

(Warszawa, Warszawa, )
Osoby do przygotowywania pizzy i obsługi klienta Osoby do przygotowywania pizzy i obsługi klienta

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Opis stanowiska:
Przygotowywanie produktów telepizza
Obsługa klientów na jak najwyższym poziomie
Dbanie o czystość w miejscu pracy
Praca zmianowa również w weekendy

Wymagania:
Chęci do pracy
Umiejętność pracy w zespole
Mile widziane doświadczenie w gastronomii lub obsłudze klienta
Posiadanie lub gotowość wyrobienia pracowniczej książeczki zdrowia (sanepid)

Oferujemy:
Praca na podstawie umowy o pracę
Terminowo wypłacane wynagrodzenie
Szkolenia przygotowujące do wykonywanej pracy
Praca w młodym zespole i miłej atmosferze
Możliwość awansu na stanowiska funkcyjne
Zniżki na pizze do 65%
Po 6 miesiącach pracy bezpłatny Dodatkowy Pakiet Medyczny

NAPISZ JUŻ DZIŚ!
Jeśli jesteś zainteresowany ofertą pracy wyślij swoje CV na adres: warszawapraca@telepizza.pl z dopiskiem "Top/pizzer(dzielnica)".