Polska Darmowe Ogłoszenia
zmień miasto

Manager Kawiarni

Ciechocinek, Toruń,

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko:

MANAGER KAWIARNI

Miejsce pracy: Ciechocinek

Zakres obowiązków:
• Samodzielne zarządzanie kawiarnią oraz tworzenie jej strategii i rozwoju w oparciu o najwyższy standard obsługi
• Kierowanie zespołem pracowników i prowadzenie szkoleń pracowniczych
• Odpowiedzialność za wyniki finansowe
• Organizowanie wszelkiego rodzaju przyjęć: bankietów, koncertów, programów artystycznych, spotkań kulturalnych oraz imprez okolicznościowych
• Kontrola standardów i jakości świadczonych usług,
• Podejmowanie działań służących zwiększeniu poziomu sprzedaży
• Zapewnianie miłej atmosfery pracy
• Optymalizacja kosztów i zarządzanie budżetem,
• Przygotowywanie raportów na potrzeby Właściciela.
• Planowanie organizacji pracy
• Współpraca z księgowością i właścicielem
• Przygotowywanie ofert dla klientów kawiarni,
• Planowanie i realizacja budżetu operacyjnego,
• Kontrola zamówień, nadzór nad magazynem, prawidłową transakcją i okresową inwentaryzacją
• Prowadzenie dokumentacji wymaganej przez Sanepid
• Pozyskiwanie klientów zewnętrznych
• Koordynacja czynności operacyjno- administracyjnych związane z funkcjonowaniem kawiarni
Wymagania:
• Wykształcenie wyższe
• Dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku managerskim w gastronomi
• Doświadczenie w organizacji imprez okolicznościowych
• Wysoko rozwinięte zdolności managerskie
• Umiejętność planowania, motywowania, oceniania pracy podległego personelu
• Tworzenie kultury pracy skoncentrowanej na kliencie
• Umiejętność zarządzania pracownikami i przestrzenią kawiarni
• Pełna Dyspozycyjność
• Bardzo dobra znajomość branży gastronomicznej,
• Komunikatywność, asertywność,
• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
• Doświadczenie w kontaktach z dostawcami
• Zaangażowanie i inicjatywa w działaniu
• Wysoka kultura osobista.
• Pozytywna energia, zapał i entuzjazm w podchodzeniu do trudnych zadań
• Zdolności analityczne
• Elastyczność, pomysłowość
• Nastawienie na naukę i ciągły rozwój zawodowy i osobisty
• Dobra znajomość komputera i kasy fiskalnej
• Umiejętność kontroli kosztów i rozliczeń finansowych
• Umiejętność zarządzania gospodarką magazynową
• Gotowość pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy
• Posiadanie aktualnej książeczki SANEPID
Oferujemy:
• Atrakcyjne warunki współpracy
• Pracę przy innowacyjnych projektach
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Pracę w młodym zespole
• Pracę odpowiedzialną i pełną wyzwań,
• Możliwość długotrwałej współpracy
• Dużą samodzielność w działaniu
• Możliwość wdrażania nowych pomysłów
• Możliwość zdobycia wszechstronnych doświadczeń zawodowych
• Możliwość pracy na stałe

Osoby zainteresowane i odpowiadające naszym wymaganiom prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem oraz list motywacyjny na adres: biuro@magiacafe.pl/ wraz z dopiskiem MANAGER KAWIARNI.

Rekrutacja trwa do: 10.03.2014

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Ogłoszenie dodane: Piatek, 21 Luty, 2014  11:29

Identyfikator: 497720

Wyświetleń: 12906