Polska Darmowe Ogłoszenia
zmień miasto

Kucharz kantyny - BUK

Buk, Buk,

ISS Facility Services Polska wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS, jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services. W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2500 pracowników.
Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów. Dostarczamy usługi utrzymania czystości i higieny, usługi żywieniowe, office support oraz obsługę techniczną. Jesteśmy w obiektach biurowych, kompleksach handlowych, zakładach przemysłowych oraz w budynkach użyteczności publicznej i służby zdrowia.

W związku z prężnym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Kucharz - zakład produkcji przemysłowej/BUK

Zadania:

- przygotowywanie posiłków,

- wstępna obróbka warzyw i owoców,

- krojenie wędlin, warzyw, surówek,

- dbanie o utrzymanie czystości w kuchni,

- przestrzeganie zasad "Dobrej Praktyki Produkcyjnej" i "Dobrej Praktyki Higienicznej".

Wymagania:

- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,

- doświadczenie na podobnym stanowisku,

- dobra organizacja pracy,

- umiejętność pracy zespołowej,

- mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta.

Oferujemy:

- pracę w międzynarodowej firmie,

- pracę od 6.00 do 14.00,

- stabilne zatrudnienie,

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania proszone są o przesyłanie CV na adres e-mailowy podany w formularzu kontaktowym.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 12 Luty, 2015  07:49

Identyfikator: 538675

Wyświetleń: 4296