zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Bar - Restauracja
<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik/ Manager obiektów gastronomiczno-hotelowych

(Kończyce Małe, Zebrzydowice, Cieszyn, )

Work Support jest międzynarodową Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 273. Specjalizujemy się zarówno w pośrednictwie pracy na terenie RP, jak i delegowaniem pracowników do krajów UE.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

(miejsce pracy: Kończyce Małe, Zebrzydowice)

Wymagania:

- Minimum średnie wykształcenie, preferowane o profilu gastronomicznym.
- Min 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
- Znajomość funkcjonowania hotelu, usług cateringowych i obsługi stacjonarnej.
- Umiejętność motywowania zespołu oraz dobór pracowników.
- Książeczka sanepidowska.
- Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:

- Zarządzanie zespołem pracowników kucharzy, barmanów, kelnerów w zakresie gastronomii.
- Stworzenie komórki marketingowej a następnie zarządzanie nią

Oferujemy:

- umowę o pracę tymczasową,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pracę w młodym zespole,
- możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV na adres: czestochowa @ worksupport.pl
w tytule maila wpisując: "Kierownik/ Manager- Cieszyn".
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o załączenie oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz.U. z 2002 r. Nr 101, pozycja 926 z późn.zm.)&#8221;