zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Pielęgnacja - Uroda
<< Poprzednie ogłoszenie

emodna - obsługa klienta - 3/4 etatu od 1 lipca Opole

(Opole, ul Niemodlinska 23/39, Opole, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Szukamy młodej i ambitnej osoby do firmy emodna - firma się rozrasta i chętnie powitamy w naszym szeregach nową osobę, która uzupełni nasz zespół.

emodna, ul. Niemodlińska 23/39, 45-710 Opole
Kontakt: +48 665 672 477 (9:30 &#8211; 18:00) / biuro @ emodna.pl

Informacja ogólne:

Stanowisko: obsługa klienta
Branża: fryzjersko-kosmetyczna

Miejsce pracy: Opole (osiedle Koszyka, na Zaodrzu)
Start pracy: od 1 lipca 2010

Czas pracy: &#190; etatu - 7 godzin dziennie, 35 godzin w tygodniu (sobota i niedziela wolne)
Godziny pracy: 10:00 &#8211; 17:00

Rodzaj umowy: pierwsze trzy miesiące umowa zlecenie
Wynagrodzenie startowe: 900 zł netto (&#8222;na rękę&#8221;) + możliwość awansu i premii

Opis stanowiska:

Praca biurowa - do Twoich zdań będzie należało zarządzanie sprzedażą i obsługa Klientów (zarówno indywidualnych jak i biznesowych) tzn.. przyjmowanie zamówień zarówno telefonicznie jak i poprzez maila.

Będziesz również zajmować się doradzaniem oraz sprzedawaniem dodatkowych produktów (o oferowanych produktach dowiesz się więcej na wewnętrznym szkoleniu).

Szukamy:

- osoby chętnej i gotowej do pracy
- osoby, która lubi mieć kontakt z ludźmi i która z entuzjazmem będzie obsługiwać Klientów
- osoby z co najmniej wykształceniem średnim
- osoby punktualnej, zorganizowanej i samodzielnej
- osoby, która potrafi obsługiwać komputer i programy (MS Office: programy tekstowe, arkusze kalkulacyjne)

Dodatkowymi atutami będzie jeżeli:

- masz doświadczenie na podobnym stanowisku
- znasz języki obce
- studiujesz
- jesteś osobą niepalącą (u nas nikt nie pali)

Oferujemy:

- stałe zatrudnienie
- pracę ciekawą i pełną wyzwań
- wynagrodzenie startowe 900 zł netto za &#190; etatu
- możliwości rozwoju: szkolenia tematyczne (zarządzanie sprzedażą, obsługa klienta, etc)
- możliwość awansu

Harmonogram rekrutacji:

Na zgłoszenia czekamy do 22 czerwca 2010 roku

23-26 czerwca 2010 &#8211; selekcja dokumentów
27 czerwca 2010 &#8211; informujemy kandydatów o odmowie/ zaproszeniu na rozmowę kwalifikacyjną
28-30 czerwca 2010 &#8211; rozmowy kwalifikacyjne
1 lipca 2010 &#8211; start pracy

Składanie CV

Serdecznie zapraszam do wysłania swojego CV już teraz! na biuro ( @ ) emodna.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

W razie pytań zapraszam do kontaktu mailowego biuro ( @ ) emodna.pl lub telefonicznego: 665 672 477 (9:30 &#8211; 18:00 pon- piątek) NIE ODPISUJĘ NA SMSy; osoba kontaktowa Michał Starzyński.