Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Salon Fryzjerski Zatrudni Fryzjera/fryzjerkĘ

Tychy, Tychy,

SALON FRYZJERSKI FEMME FATALE, istniejący o już od 9 lat, zatrudni na stanowisko:
FRYZJER / FRYZJERKA
Tychy / okolice Centrum
Zakres obowiązków:
 obsługa Klienta w zakresie koloryzacji, strzyżenia, modelowania oraz zabiegów pielęgnacyjnych włosów ,
 doradztwo i aktywna sprzedaż oferowanych usług oraz produktów.
Wymagania:
 Mile widziane doświadczenie na stanowisku fryzjera,
 wykształcenie w zawodzie fryzjer lub pokrewne,
 umiejętność rozmowy z Klientem, dopasowania się do jego oczekiwań,
 wysoka kultura osobista,
 umiejętność pracy w zespole,
 chęć rozwoju zawodowego.
Oferujemy:
 pracę w salonie fryzjerskim o wysokim standardzie (pracującym na renomowanych kosmetykach)
 oferujemy pracę w młodym zespole oraz dobre warunki pracy
 stałe zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
 pracę zmianowa,
 możliwość rozwoju, udziału w szkoleniach, podnoszenia kwalifikacji.
Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres e-mail.

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DZ.U. nr 133,

Ogłoszenie dodane: Sobota, 10 Grudzien, 2011  19:55

Identyfikator: 361398

Wyświetleń: 7364