Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Pielęgnacja - Uroda
<< Poprzednie ogłoszenie

Praca w salonie kosmetycznym w Szwecji

(Szwecja, Łódź, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 

Praca w salonie kosmetycznym w Szwecji

Opis:

Szwedzka firma kosmetyczna YEN &#8211; LH AB, posiadająca trzy salony w Malmö, Helsingborg i Löddekopinge, specjalizująca się w pielęgnacji paznokci, rzęs, brwi, zatrudni do pracy osoby z doświadczeniem w kosmetyce. Istnieje możliwość uzupełnienia wiedzy i umiejętności dzięki bezpłatnym szkoleniom organizowanym przez właścicielkę firmy. Aby móc wykorzystywać w pracy inne swoje umiejętności, należy ustalić to z właścicielką salonu. Język używany w firmie to polski, angielski lub szwedzki. Tłumacz cały czas jest do dyspozycji w przypadku problemów językowych. Umowa o pracę na cały etat. Praca jest od poniedziałku do piątku po 8 godzin dziennie. Wynagrodzenie miesięczne wynosi między 15 000 SEK &#8211; 20 000 SEK (około 7000 zł &#8211; 10 000 zł). 15 000 SEK za miesiąc zarobi osoba, która pracuje od poniedziałku do piątku. Gdy ktoś chce więcej zarobić, może pracować także w weekendy i wtedy zarobi 20 000 SEK za miesiąc, ale to jest już indywidualna decyzja. W każdym bądź razie można zarobić do 20 000 SEK, gdy będzie się pracowało w dodatkowe dni. Nocleg załatwiany jest przez firmę. Kosztuje on 2 500 SEK za miesiąc (około 1100 zł). Firma dowozi wszystkich do pracy i zabiera z pracy. Wyżywienie we własnym zakresie. Firma YEN - LH AB ze względu na różne sytuacje życiowe i finansowe kandydatek zobowiązała się przez pierwszy miesiąc opłacić wyżywienie i nocleg a przy wypłacie odciągnąć koszty - forma pożyczki.

Wymagania i niezbędne formalności:

Wymagany jest biały fartuch kosmetyczny. Prosimy o założenie własnej działalności gospodarczej w Polsce (druk A1), dzięki czemu, co miesiąc osoba zatrudniona wystawia firmie YEN &#8211; LH AB fakturę za wykonaną pracę, a wtedy rewizor, który prowadzi księgowość nie odciąga 31% podatku. Prosimy o założenie konta bankowego SWIFT i IBAN w celu dokonywania wypłaty wynagrodzenia. Prosimy o pobranie z ZUS-u Unijnej Karty Leczniczej, aby w razie choroby nie trzeba było płacić za lekarzy w Szwecji. Osoby chętne do pracy muszą się też ubezpieczyć.

Spotkanie rekrutacyjne, sprawdzenie umiejętności praktycznych i umowa:

Osoby zainteresowane proszone są o przyjazd do Malmo, gdzie właścicielka posiada jeden z salonów kosmetycznych, w którym można zaprezentować swoje umiejętności praktyczne. Jeśli wszystko jest w porządku, po zademonstrowaniu umiejętności praktycznych następuje podpisanie umowy, w której trzeba ustalić z właścicielką salonu jak długo dana osobą planuje pracować w Szwecji - praca może trwać dowolnie wybrany okres czasu &#8211; zależy od chęci. Osoby, które mają pewne braki w wiedzy a potrzebują dodatkowego szkolenia dotyczącego umiejętności praktycznych, zostaną doszkolone, a następnie zostaną zatrudnione. Osoby, które nie przejdą pozytywnej weryfikacji i nie będą chciały skorzystać ze szkolenia uzupełniającego, po którym jest podpisanie umowy oraz takie, które będą chciały wrócić do Polski z innych powodów, otrzymają od firmy YEN &#8211; LH AB pieniądze na bilet powrotny. Natomiast koszty biletu z Polski do Szwecji kandydatki pokrywają same.

Organizacja wyjazdu:

Wyjazd do Szwecji (Ystad) promem organizowany jest w sobotę (14.05.2016 r.) oraz wtorek 17.05.2016 r. o godzinie 13:00 ze Świnoujścia. Koszt biletu wynosi 190,44 zł przy rezerwacji online ze strony www.unityline.pl. Pan Henryk Sanda (881711705) &#8211; opiekun - w sobotę będzie odbierał grupę z portu w Ystad, natomiast we wtorek razem z grupą wyjedzie z Polski - Świnoujścia do Szwecji. Spotkanie organizacyjne będzie o godzinie 11:00. Transport z portu Ystad do Malmo oraz noclegi organizowane są przez firmę YEN &#8211; LH AB. Osoby, które mieszkają w Warszawie i okolicach mogą razem z Panem Henrykiem Sandą jechać do Świnoujścia pociągiem w poniedziałek o godzinie 22:00. Osoby, które nie mogą wyjechać w danym terminie, mogą wyjechać w innym czasie. Na życzenie i za zgodną mogę skontaktować osoby, które będę wspólnie płynęły do Szwecji.

Prosimy o wysłanie CV, w którym opisane będą państwa umiejętności. W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt.
Podaję również bezpośredni kontakt do właścicielki salonu &#8211; w razie trudności językowych proszę zapytać o tłumacza.

Linda Hoang
Styrelseordförande
Nail Deluxe / Yen-LH AB
Box 17148
200 10 Malmö
Malmö / Jägersrovägen 151
Tel: 040-685 03 66
Löddeköpinge / Marknadsvägen 7
Tel: 046-30 50 00
Helsingborg / Marknadsvägen 9
Tel: 042-18 11 11
Email: info@naildeluxe.com oraz diamondnails@ymail.com
Direkt: (+46) 0732-36 66 66
www.naildeluxe.com


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl