zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Pielęgnacja - Uroda
<< Poprzednie ogłoszenie

Praca od zaraz dla konsultantów/dystrybutorów

(Cały kraj , Gorzów Wielkopolski, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

PRZEDSTAWICIEL-KONSULTANT

Opis stanowiska:

Jako przedstawiciel masz możliwość działania na 3 sposoby:

1.OSZCZĘDZASZ-kupujesz wszystkie produkty bez 30% marzy

2.DORABIASZ-sprzedajesz produkty i zarabiasz na każdym produkcie

3.ZARABIASZ-zapraszasz do współpracy osoby i tworzysz swoja strukturę sprzedaży

Możesz skorzystać z jednej możliwości lub połączyć wszystkie trzy. Decyzja należy do Ciebie!

Wymagania:

komunikatywność
motywacja do pracy
znajomość obsługi komputera(internet)

Oferujemy:
zniżka na wszystkie produkty
brak wymogów i limitów
kredyt na produkty
GWARANCJA JAKOŚCI
zamówione produkty dostarcza kurier bezpośrednio do domu
brak ryzyka
pracujesz w dogodnym dla siebie czasie
brak szefa
bezpłatne szkolenia/konferencje oraz wyjazdy zagraniczne,samochody za dobre wyniki
to nie tylko sprzedaż produktów,ale także atrakcyjny plan marketingowy-system wynagradzania przedstawicieli,który pozwala osiągać nieograniczone zarobki.

Jeśli lubisz decydować o swoim życiu.....

Nie czekaj dłużej -zostań przedstawicielem