Darmowe Og這szenia

Polska Darmowe Og這szenia

zmie miasto

Polska Darmowe Og這szenia / Praca / Piel璕nacja - Uroda
<< Poprzednie og這szenie

Manager Salonu Fryzjerskiego

(Lublin, Lublin, )

Odpowiedz: (U篡j zak豉dki Kontakt powy瞠j)
Typ og這szenia: Szukam Pracy

Pracownik Galerii Sp. z o.o. dla swojego Klienta - sieci ekskluzywnych salon闚 fryzjerskich poszukuje os鏏 na stanowisko: Manager Salonu.

Opis stanowiska pracy:
Osoba na tym stanowisku b璠zie odpowiedzialna za:
- Efektywne organizowanie w豉snej pracy i podleg造ch pracownik闚
- Sporz康zanie grafiku pracy (zgodnie z normami czasu pracy)
- Przestrzeganie i kontrol realizacji plan闚 utarg闚 i regu kosztowych ustalonych przez Zarz康
- Kontrol przestrzegania zasad pracy przez pracownik闚 oraz kreowanie pozytywnego wizerunku

Wymagania:
- Wykszta販enie min. 鈔ednie
- Do鈍iadczenie na stanowisku managerskim w handlu lub us逝gach (min. 5 lat)
- Do鈍iadczenie w zawodzie fryzjera
- Znajomo嗆 podstaw prawa pracy
- Komunikatywno嗆
- Zdolno軼i organizacyjne
- Mi豉 aparycja

Oferujemy:
- Zatrudnienie na umow o prac (pierwsza umowa na 3 miesi璚zny okres pr鏏ny)
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Dodatkow premi uznaniow za wyniki
- Bogaty pakiet szkole
- Prac w centrum handlowym (r闚nie w weekendy)

Praca rozpoczyna si 2 tygodniowym szkoleniem w Warszawie.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy: ela.sienniak@pracownikgalerii.pl w temacie podaj帷 **** Manager Salonu

Szukano w Og這szeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo MURARZ Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Og這szenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granic Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca krak闚 meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl