Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Manager Salonu Fryzjerskiego

Lublin, Lublin,

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Szukam Pracy

Pracownik Galerii Sp. z o.o. dla swojego Klienta - sieci ekskluzywnych salonów fryzjerskich poszukuje osób na stanowisko: Manager Salonu.

Opis stanowiska pracy:
Osoba na tym stanowisku bêdzie odpowiedzialna za:
- Efektywne organizowanie w³asnej pracy i podleg³ych pracowników
- Sporz±dzanie grafiku pracy (zgodnie z normami czasu pracy)
- Przestrzeganie i kontrolê realizacji planów utargów i regu³ kosztowych ustalonych przez Zarz±d
- Kontrolê przestrzegania zasad pracy przez pracowników oraz kreowanie pozytywnego wizerunku

Wymagania:
- Wykszta³cenie min. ¶rednie
- Do¶wiadczenie na stanowisku managerskim w handlu lub us³ugach (min. 5 lat)
- Do¶wiadczenie w zawodzie fryzjera
- Znajomo¶æ podstaw prawa pracy
- Komunikatywno¶æ
- Zdolno¶ci organizacyjne
- Mi³a aparycja

Oferujemy:
- Zatrudnienie na umowê o pracê (pierwsza umowa na 3 miesiêczny okres próbny)
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Dodatkow± premiê uznaniow± za wyniki
- Bogaty pakiet szkoleñ
- Pracê w centrum handlowym (równie¿ w weekendy)

Praca rozpoczyna siê 2 tygodniowym szkoleniem w Warszawie.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy: ela.sienniak@pracownikgalerii.pl/ w temacie podaj±c **** Manager Salonu

Og³oszenie dodane: Wtorek, 26 Pazdziernik, 2010  09:05

Identyfikator: 240074

Wy¶wietleñ: 7416

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Manager Dzia³u Drogeryjnego
  2. Manager Dzia³u Kosmetycznego
  3. Manager Dzia³u Drogerii - Radom
  4. Manager
  5. Manager / Doradca Finansowy