Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Kosmetyczka

Legnica, Legnica,

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. (5606/1) poszukuje dla swojego Klienta z Legnicy kandydatów na stanowisko:

Kosmetyczka

Opis stanowiska:
- wykonywanie zabiegów kosmetycznych tj. profesjonalna kosmetyka twarzy i cia³a, przed³u¿anie rzês metod± 1:1, umiejêtno¶æ wykonywania manicure oraz pedicure (biologiczny, c±¿kowy, frezarka, hybrydowy, japoñski), kosmetyka drobna (henna, regulacja, depilacja) oraz: masa¿e (relaksacyjne, klasyczne, kamieniami), praca na nowoczesnych urz±dzeniach I aparaturach kosmetologicznych
- profesjonalna obs³uga klienta
- zapewnienie wysokiej jako¶ci us³ug
- sprzeda¿ kosmetyków
- reklama gabinetu
- utrzymanie czysto¶ci w gabinetach zabiegowych

Od kandydatów oczekujemy:
- ukoñczenia szko³y o profilu kierunkowym
- mile widziane do¶wiadczenie na podobnym stanowisku
- mile widziana umiejêtno¶æ obs³ugi urz±dzeñ: Abacosun ¿elazko przeciw zmarszczkowe, RF Hebe, Liposukcja Ultrad¼wiêkowa, Dermomasa¿er, Elektrostymulacja
- wysokiej kultury osobistej
- komunikatywno¶ci oraz umiejêtno¶ci pracy w zespole
- kreatywno¶ci oraz zaanga¿owania

Wybranemu kandydatowi oferujemy:
- pracê w renomowanym salonie
- mo¿liwo¶æ zdobycia do¶wiadczenia
- atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o wys³anie swojego CV wraz z listem motywacyjnym na adres gabinet@platinium-lca.pl/ w tytule maila prosimy o wpisanie KOSMETYCZKA/2014.

Wiêcej informacji oraz og³oszeñ znajd± Pañstwo na naszej stronie mrjob.pl/

Prosimy o za³±czenie klauzuli: "Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami)&#8221;.

Og³oszenie dodane: Piatek, 29 Sierpien, 2014  17:29

Identyfikator: 519613

Wy¶wietleñ: 5230

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Kosmetyczka/ kosmetolog podejmie pracê!
  2. KOSMETYCZKA
  3. Kosmetyczka
  4. Kosmetyczka do salonu Nomasvello
  5. Kosmetyczka- Masa¿ystka