Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Fryzjer / Fryzjerka

Gliwice, Gliwice,

Dla naszego Klienta &#8211; renomowanego studia fryzjerskiego z siedzibą w Zabrzu &#8211; poszukujemy kandydatów na stanowisko:

FRYZJER / FRYZJERKA
Miejsce pracy: Zabrze
Nr ref. F/2016

Najważniejsze obowiązki:
- kompleksowe usługi fryzjerskie,
- utrzymywanie dobrego kontaktu z klientami.

Wymagania:
- wykształcenie min. zawodowe - kierunkowe,
- min. 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
- komunikatywność,
- pasja i kreatywność w wykonywanym zawodzie;
- umiejętność pracy w zespole,
- dobra organizacja pracy.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy,
- możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,
- ciekawą pracę w renomowanym miejscu.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 07 Wrzesien, 2016  12:48

Identyfikator: 592540

Wyświetleń: 3333