zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Pielęgnacja - Uroda
<< Poprzednie ogłoszenie

FRYZJER STYLISTA (DAMSKI I MĘSKI)

(Aberdeen, Szkocja, Kraków, )

Firma ERTA dla jednego ze swoich klientów poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: UK/Szkocja

Opis stanowiska

- Profesjonalna obsługa klienta
- Ścinanie włosów (nożyczki, maszynki, brzytwy)
- Przeprowadzanie zabiegów (odżywianie, trwała, prostowanie, farbowanie, etc.)
- Golenie i pielęgnacja zarostu
- Obsługa recepcji (rezerwacje, obsługa kasy, etc.)

Wymagania wobec kandydata

- Wykształcenie kierunkowe
- Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego
- Certyfikaty ze szkoleń i referencje mile widziane

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie (12k rocznie plus bonus)
- Dobre warunki pracy
- Okres próbny, potem praca stała

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres cv@eratgrupa.pl z tematem &#8222;Fryzjer UK&#8221; lub rejestrację w serwisie www.damyprace.pl.
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.