Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Niania - Opiekunka do dziecka
<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownicy z Ukrainy - rekrutacja, leasing, wynajem

(Warszawa, Warszawa, )
Pracownicy z Ukrainy - rekrutacja, leasing, wynajem


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Szukam Pracy
 

Agencja Pracy WORKSOL działa w branży międzynarodowego i krajowego pośrednictwa pracy. Rekrutujemy i delegujemy do pracy pracowników polskich oraz zagranicznych (głównie z Ukrainy oraz Mołdawii). Posiadamy rozbudowaną bazę wykwalifikowanych jak i niewykwalifikowanych pracowników. Nasza oferta skierowana jest w głównej mierze do przedsiębiorstw pragnących zaoszczędzić w kosztach zatrudnienia oraz do tych Państwa którzy na lokalnym rynku pracy nie potrafią znaleźć odpowiednich kandydatów do pracy.
Zajmujemy się również doradztwem w zatrudnieniu obcokrajowców. Piszemy wnioski o zezwolenie na pracę dla obcokrajowców. Gwarantujemy najniższe ceny.
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszymi usługami,
zapraszam na www.work-sol.pl lub tel. 606 401 731
mail: biuro@work-sol.pl
Zaufało nam już kilkadziesiąt firm z całego kraju.

pracownicy z Ukrainy, rekrutacja, leasing pracowniczy, zatrudnienie obcokrajowców, wynajem pracowników, zezwolenie na pracę, doradztwo w zatrudnieniu obcokrajowców, opiekunki do osób starszych i dzieci.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl