Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Niania - Opiekunka do dziecka
<< Poprzednie ogłoszenie

Pomoc domowa

(Gdynia, Gdansk, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 

Personia wspiera Cię w osiąganiu sukcesów i realizowaniu Twoich celów &#8211; biznesowych i osobistych. Prowadzimy rekrutacje, szkolenia, projekty doradcze. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:
Pomoc domowa
Nr ref.: 01/01/2011

Rodzina z dwójką dzieci w wieku przedszkolnym, mieszkająca w Gdyni Orłowie, niedaleko stacji SKM i ZKM, poszukuje za pośrednictwem firmy Personia osoby chętnej do pomocy w pracach domowych oraz w opiece nad dziećmi.
W rodzinie przyjęta jest już jedna pani do pomocy w pracach domowych i opiece nad dziećmi, pracująca głównie od poniedziałku do piątku od rana do godzin wczesno-popołudniowych. Obecnie szukamy drugiej osoby, chętnej do pracy w pełnym wymiarze godzin, w ciągu całego tygodnia (także w weekendy).
Atutem kandydatki jest umiejętność gotowania i doświadczenie w opiece nad dziećmi.
Oferujemy rynkowe wynagrodzenie, miłą atmosferę pracy w sympatycznej, polskiej rodzinie.
Istnieje możliwość zamieszkania w domu z rodziną lub w osobno wynajętym mieszkaniu.
Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres mailowy: konsultant@personia.pl Prosimy o podanie w tytule wiadomości: Pomoc w prowadzeniu domu.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl