Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Niania - Opiekunka do dziecka
<< Poprzednie ogłoszenie

Opiekunki do dzieci

(Olsztyn, Olsztyn, )
Opiekunki do dzieci


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 

Pierwsza w Olsztynie Agencja Opiekunek SaveBaby wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8532, specjalizująca się w doborze pracowników usług gospodarstwa domowego:
Opiekunki do dzieci
Opiekunki osób starszych / chorych

Gosposie
Pomoce domowe

Swoją ofertę kierujemy do osób aktywnych zawodowo, którym obowiązki dnia codziennego nie pozwalają na samodzielną opiekę na bliskimi.

Posiadamy ponad 2 letnie doświadczenie w rekrutacji niani, opiekunki osób chorych, gosposi.

Zapewniamy Państwu profesjonalną pomoc w wyborze odpowiedniego pracownika, który odpowiada Państwa indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom.

Dla nas każda z rodzin jest niepowtarzalna, dlatego z zaangażowaniem i indywidualnym podejściem realizujemy każde zlecenie.

Opiekunki współpracujące z SaveBaby, posiadają nie tylko kwalifikacje formalne potwierdzone referencjami, ale są to przede wszystkim osoby z powołaniem, które wykonują swój zawód z zaangażowaniem i pasją.

Mamy pełną świadomość, że od rekomendowanej przez SaveBaby opiekunki i jej cech osobowościowych zależy bezpieczeństwo i dobro Państwa rodziny i domu, dlatego nie polecamy osób, których sami byśmy nie zatrudnili.

Skorzystanie z usług Agencji Opiekunek SaveBaby jest gwarancją zaoszczędzenia czasu na niepotrzebnie wykonane telefony, umieszczone ogłoszenia oraz nieudane spotkania.

MY WIEMY CZEGO POTRZEBUJESZ I MAMY DLA CIEBIE ODPOWIEDNIĄ OPIEKUNKĘ

JUŻ DZIŚ ZADBAJ O SWOICH BLISKICH
784-824-894 lub 660-23-23-89


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl